Zabawy i gry dla dzieci

dzieci bawią się Odkryj niezwykłe światy, wciel się w różnorodne postacie i stan przed nowymi wyzwaniami, które dostarczą ci ogromnej radości i satysfakcji.
Przeżyj niezwykłe przygody, rozwijaj swoje umiejętności, rywalizuj z innymi graczami lub po prostu baw się wspaniale, eksplorując różnorodne światy gier. Niech twoja wyobraźnia zabierze cię w podróż, która dostarczy ci ogromnej frajdy i wrażeń.

Dobra zabawa

Nudzisz się, wszystkie książki masz już przeczytane, a na dworze nie ma żadnego dziecka... Dlaczego nie pograć w jakąś fajną grę na komputerze? Zapraszamy do spróbowania naszych gier - z pewnością się Tobie spodobają. Życzymy dobrej zabawy!

Gra w kółko i krzyżyk

gra dla dzieci kółko i krzyżyk Gra w kółko i krzyżyk to planszowa zabawa dla dwóch osób. Macie planszę z dziewięcioma polami i na zmianę stawiacie swoje znaki (jeden stawia "X", drugi "O") w wolnych miejscach. Wygrywa ten, kto jako pierwszy ustawi trzy swoje znaki w linii - może to być w pionie, poziomie lub po skosie. Jeśli nikt nie wygra, gra kończy się remisem. Zagraj >>

Puzzle dla dzieci

drzewo utworzone z puzzli Od dawna wiadomo, że układanie puzzli należy do jednych z najbardziej rozwijających zabaw. Przyjemność ta nie jest przeznaczona wyłącznie dla dzieci - jest mnóstwo dorosłych pasjonatów puzzli, dla których stanowią one formę rozrywki i odprężenia. Puzzle rozwijają myślenie syntetyczne, kreatywność, zdolność kojarzenia. Są doskonałą odskocznią od codziennych, żmudnych czynności. Układaj >>

Zagadki dla dzieci

Zagadki dla dzieci ... Zgaduj >>

Inne zabawy i gry dla dzieci

Zabawy dziecięce nie tylko dla dzieci. Odcinek 1. Autor: Marek Wnukowski
Zabawy dziecięce nie tylko dla dzieci. Odcinek 2. Autor: Marek Wnukowski
Zabawy dziecięce nie tylko dla dzieci. Odcinek 3. Autor: Marek Wnukowski
Zabawy dziecięce nie tylko dla dzieci. Odcinek 4. Autor: Marek Wnukowski
Zabawy dziecięce nie tylko dla dzieci. Odcinek 5. Autor: Marek Wnukowski
Zabawy dziecięce nie tylko dla dzieci. Odcinek 6. Autor: Marek Wnukowski
Zabawy dziecięce nie tylko dla dzieci. Odcinek 7. Autor: Marek Wnukowski